QuinoMit Q10 Forte MSE dr Enzmann 90 kaps.

Marka: Dr Enzmann

339 

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

 • Znak "check" Szybka wysyłka
 • Znak "check" Sprawdzone Produkty
 • Znak "check" 14 Dni na Zwrot
Gwarantujemy Bezpieczną Płatność
 • Stripe
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: mse-quinomit-q10-forte Kategoria:

Wysoka porcja koenzymu Q10 w jednej kapsułce

Jedna porcja preparatu dostarcza aż 100 mg koenzymu Q10 w postaci ubichinolu, najbardziej bioaktywnej formy koenzymu Q10.

Preparat o natychmiastowym działaniu

Ubichinol to najbardziej aktywna forma koenzymu Q10, która wyróżnia się doskonałą przyswajalnością i może być natychmiast wykorzystywana przez komórki.

Gwarancja najwyższej jakości i czystości QuinoMit Q10® Forte

Produkty oferowane przez firmę Mito-Pharma produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły preparatów opierają się o 50 lat badań i praktycznych doświadczeń niemieckiego Laboratorium MSE dr. Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości oraz jakości preparatów, a także niezmienność ich składu.

Koenzym Q10 a mitochondria

 • Koenzym Q10 pomaga wykorzystać składniki odżywcze i przekształcić je w istotną dla komórek energię ATP w mitochondriach.
 • Proces wytwarzania energii ATP wymaga obecności koenzymu Q10 w wewnętrznej błonie mitochondrialnej.
 • Jedną z jego ról jest transport elektronów podczas metabolizmu kwasów tłuszczowych i glukozy.

Dlaczego QuinoMit Q10® Forte Ubichinol MSE?

 • Jedna kapsułka preparatu zawiera aż 100 mg koenzymu w formie ubichinolu, co gwarantuje skuteczne zaspokojenie dziennego zapotrzebowania organizmu na tę substancję.
 • Zawarty w preparacie koenzym Q10 jest pozyskiwany w procesie fermentacji, dzięki czemu odpowiada koenzymowi Q10 produkowanemu przez organizm człowieka, co gwarantuje najwyższy stopień przyswajania oraz tolerancję produktu.
 • Kapsułki preparatu zawierają aktywną formę koenzymu Q10 – ubichinol, która w przeciwieństwie do jego utlenionej formy – ubichinonu, nie musi ulec dodatkowej aktywacji przy udziale selenu, cynku oraz odpowiednich enzymów i może natychmiast działać w komórkach.
 • Badania potwierdziły, że w porównaniu z ubichinonem (formą utlenioną) ubichinol (aktywna forma koenzymu Q10) jest aż 8-krotnie lepiej przyswajalny przez komórki.
 • Dzięki najnowocześniejszym metodom produkcji oraz ścisłej kontroli jakości, zawarty w preparacie koenzym Q10 firmy Kaneka wyróżnia się najwyższy stopniem czystości – 99,8%. Taka czystość zapewnia wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania preparatu.
 • QuinoMit Q10 forte to produkt bezglutenowy, niezawierający białka mleka, laktozy, sztucznych aromatów, substancji konserwujących oraz dodatku drożdży.

QuinoMit Q10® Forte Ubichinol MSE – jak stosować?

 • Regularnie przyjmuj 1 kapsułkę rano do posiłku.
 • Pamiętaj, aby kapsułkę popić wystarczającą ilością wody.
 • Uwaga: ponieważ koenzym Q10 to substancja rozpuszczalna w tłuszczach, zadbaj o to, aby spożywany przez Ciebie posiłek zawierał długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, których źródłem są m. in. orzechy lub oleje roślinne.

Koenzym Q10 w naszym organizmie

 • Metabolizm każdej komórki wymaga ogromnych nakładów energii, która jest wytwarzana przez mitochondria, nasze „komórkowe elektrownie“. Prawidłowe funkcjonowanie mitochondriów zależy od dostatecznej ilości substancji odżywczych, z których najważniejszą jest koenzym Q10.
 • Koenzym Q10 występuje w dwóch formach: utlenionej – ubichinonu oraz zredukowanej – ubichinolu. W organizmie aktywna i gotowa do bezpośredniego działania” jest zredukowana forma koenzymu Q10 (Ubichinol). I to właśnie ta aktywna postać koenzymu Q10 zawarta jest w preparacie QuinoMit Q10® Forte.

Jakość i czystość QuinoMit Q10® Forte Ubichinol MSE

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie.
 • Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.

QuinoMit Q10 Forte Ubichinol MSE
Opakowania: 90 kapsułek
Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka

Przeznaczenie produktu

Suplement diety

QuinoMit Q10® forte zawiera aktywną formę koenzymu Q10 – ubichinol. Umożliwia wsparcie utrzymania prawidłowego poziomu koenzymu w komórkach, wspomagając wiele ważnych funkcji organizmu.

Zawartość opakowania:

90 kapsułek – 69 g (3 miesiące przyjmowania)

1 kapsułka – 765 mg

Koszt zalecanej porcji dziennej wyniesie: 3,76 zł

Skład i sposób użycia

Składniki:
rafinowany olej rzepakowy, żelatyna, ubichinol (koenzym Q10), substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, substancja przeciwzbrylająca: wosk pszczeli, olej sojowy, woda, barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy, emulgator: lecytyna sojowa.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka rano do posiłku, popijając wystarczającą ilością wody. W razie potrzeby kapsułkę można również żuć.

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja1 kapsułka
Koenzym Q10 (Ubichinol)100 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Waga 69 g
Marka

Dr Enzmann

Producent

Mitopharma

Podstawowy składnik

koenzym Q10

Cechy dodatkowe

Bez białka mleka, Bez drożdży, Bez glutenu, Bez konserwantów, Bez laktozy, Bez sztucznych aromatów, Bez sztucznych barwników

Typ produktu

Suplement

Forma

Kapsułki

Dla kogo

Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla seniora, Dla wegan, Dla wegetarian

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “QuinoMit Q10 Forte MSE dr Enzmann 90 kaps.”