SiaMit Q10-Komb MSE dr Enzmann 20ml

Marka: Dr Enzmann

257 

SiaMit Q10 Komb jest opatentowaną, płynną formą koenzymu Q10 (ubichinon). Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwoliło na uzyskanie ultramałych cząsteczek substancji czynnej o średnicy ok 50nm, co znacznie podnosi stopień przyswajalności oraz biodostępności produktu.

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

 • Znak "check" Szybka wysyłka
 • Znak "check" Sprawdzone Produkty
 • Znak "check" 14 Dni na Zwrot
Gwarantujemy Bezpieczną Płatność
 • Stripe
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: mse-siamit-q10-komb-20 Kategoria:

Udoskonalona, płynna postać koenzymu Q10 w formie ubichinonu

SiaMit Q10 Komb jest opatentowaną, płynną formą koenzymu Q10 (ubichinon). Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwoliło na uzyskanie ultramałych cząsteczek substancji czynnej o średnicy ok 50nm, co znacznie podnosi stopień przyswajalności oraz biodostępności produktu.

Wysoka biodostępność, skuteczniejsze działanie

Płynna forma koenzymu Q10 (ubichinon) w formie ultra małych cząsteczek, charakteryzuje się 4-krotnie lepszą biodostępnością w porównaniu do preparatów w formie tradycyjnych tabletek czy kapsułek.

Gwarancja najwyższej jakości i czystości SiaMit Q10-Komb

Produkty oferowane przez firmę Mito-Pharma produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły preparatów opierają się o 50 lat badań i praktycznych doświadczeń niemieckiego Laboratorium MSE dr. Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości oraz jakości preparatów, a także niezmienność ich składu.

Koenzym Q10 a mitochondria

 • Koenzym Q10 pomaga wykorzystać składniki odżywcze i przekształcić je w istotną dla komórek energię ATP w mitochondriach.
 • Proces wytwarzania energii ATP wymaga obecności koenzymu Q10 w wewnętrznej błonie mitochondrialnej.
 • Jedną z jego ról jest transport elektronów podczas metabolizmu kwasów tłuszczowych i glukozy.

Dlaczego SiaMit Q10 Komb?

 • Płynna forma koenzymu Q10 o utramałych cząsteczkach zapewnia 4-krotnie wyższą przyswajalność substancji czynnej w porównaniu z klasycznymi preparatami w formie kapsułek lub tabletek.
 • Dzięki najnowocześniejszym metodom produkcji oraz ścisłej kontroli jakości, zawarty w SiaMit Q10 Komb koenzym Q10 firmy Kaneka wyróżnia się najwyższym stopniem czystości – 99,8%. Taka czystość zapewnia wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania preparatu.
 • SiaMit Q10 Komb został wzbogacony o niacynę (amid kwasu nikotynowego) – substancję, która wspomaga produkcję energii w mitochondriach, zapewniając jednocześnie bardzo dobre funkcjonowanie układu nerwowego i dbając o prawidłowy stan błon śluzowych.
 • Wchodząca w skład preparatu lecytyna to składnik budulcowy błon mitochondriów oraz błon komórkowych. Jej dodatek pozytywnie wpływa na transport składników odżywczych, jak również funkcjonowanie komórkowych ścieżek sygnałowych.
 • SiaMit Q10 Komb jest produktem bezglutenowym, nie zawiera białka mleka, laktozy, sztucznych barwników, aromatów, żelatyny, drożdży oraz substancji konserwujących, jak również sztucznych aromatów i barwników. Jest odpowiedni dla osób, które nie tolerują wyżej wymienionych składników.

SiaMit Q10 Komb – jak stosować?

 • Poręczne opakowanie oraz płynna forma produktu sprawiają, że preparat możesz stosować, gdzie i kiedy tylko chcesz.
 • Jeden raz dziennie 3 pełne naciśnięcia pompki SiaMit Q10 Komb rozprowadź na języku i pozostaw do wchłonięcia.
 • Preparatu nie popijaj wodą ani innymi płynami, zapewni Ci to maksymalne działanie produktu.

SiaMit Q10 Komb – koenzym Q10 w płynie

 • O wysokiej zawartości koenzymu Q10 w preparacie świadczy jego intensywny żółtopomarańczowy kolor.
 • Jedna porcja (jedna pompka) preparatu SiaMit Q10 Komb odpowiada aż 47,6 mg standardowego koenzymu Q10 w postaci kapsułek lub proszku.

Koenzym Q10 w naszym organizmie

Metabolizm każdej komórki wymaga ogromnych nakładów energii, która jest wytwarzana przez mitochondria, nasze „komórkowe elektrownie“. Prawidłowe funkcjonowanie mitochondriów zależy od dostatecznej ilości substancji odżywczych, z których najważniejszą jest koenzym Q10.

Jakość i czystość SiaMit Q10 Komb

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie.
 • Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.

SiaMit Q10 Komb
Opakowania: 20 ml
Zalecana dzienna porcja: 3 pełne naciśnięcia pompki

Przeznaczenie produktu

Suplement diety

SIAMIT Q10 Komb zawiera płynny ubichinon – formę koenzymu Q10. Umożliwia wsparcie utrzymania prawidłowego poziomu koenzymu w komórkach, wspomagając wiele ważnych funkcji organizmu.

Pojemność opakowania:

20 ml (ilość kropli w opakowaniu: ok. 200)

około 67 dziennych porcji / ponad 2 miesiące stosowania

Koszt zalecanej porcji dziennej dla 20 ml wyniesie: 3,83 zł

Skład i sposób użycia

Składniki:
gliceryna, ubichinon Q10 (koenzym Q10), woda, stabilizator: lecytyna sojowa, amid kwasu nikotynowego (niacyna).

Zalecana porcja dzienna: Jeden raz dziennie 3 pełne naciśnięcia pompki SIAMIT Q10 Komb rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja3 pełne naciśnięcia pompki*RWS
Koenzym Q10 (Ubichinon)35,7 mg
Niacynamid3,6 mg22,5%

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Marka

Dr Enzmann

Producent

Mitopharma

Podstawowy składnik

koenzym Q10, Niacyna

Typ produktu

Suplement

Forma

Płyn

Cechy dodatkowe

Bez białka mleka, Bez drożdży, Bez glutenu, Bez konserwantów, Bez laktozy, Bez sztucznych aromatów, Bez sztucznych barwników, Bez żelatyny

Pojemność

20ml

Dla kogo

Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla seniora, Dla wegan, Dla wegetarian

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SiaMit Q10-Komb MSE dr Enzmann 20ml”