Promocja!

SanoMit® Q10 MSE dr Enzmann 30ml

Marka: Dr Enzmann

225 

SanoMit® Q10 jest pierwszą na świecie, opatentowaną, płynną formą koenzymu Q10 (ubichinon) w formie ultra małych cząsteczek. Preparat dostępny w formie kropli zawiera czysty biologicznie koenzym Q10, odpowiadający naturalnemu koenzymowi Q10 produkowanemu przez nasz organizm.

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

 • Znak "check" Szybka wysyłka
 • Znak "check" Sprawdzone Produkty
 • Znak "check" 14 Dni na Zwrot
Gwarantujemy Bezpieczną Płatność
 • Stripe
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: mse-sanomit-q10-30 Kategoria:

Opatentowana, płynna postać koenzymu Q10 w formie ubichinonu

SanoMit® Q10 jest pierwszą na świecie, opatentowaną, płynną formą koenzymu Q10 (ubichinon) w formie ultra małych cząsteczek. Preparat dostępny w formie kropli zawiera czysty biologicznie koenzym Q10, odpowiadający naturalnemu koenzymowi Q10 produkowanemu przez nasz organizm.

4-krotnie lepsza biodostępność w porównaniu z klasycznymi preparatami

Płynna forma koenzymu Q10 oraz postać ultramałych cząsteczek sprawiają, iż preparat wyróżnia się 4-krotnie lepszą biodostępnością w porównaniu z klasycznymi tabletkami czy kapsułkami z ubichinonem.

Gwarancja najwyższej jakości oraz czystości

Produkty oferowane przez firmę Mito-Pharma produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły preparatów opierają się o 50 lat badań i praktycznych doświadczeń niemieckiego Laboratorium MSE dr. Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości oraz jakości preparatów, a także niezmienność ich składu.

Koenzym Q10 a mitochondria

 • Koenzym Q10 pomaga wykorzystać składniki odżywcze i przekształcić je w istotną dla komórek energię ATP w mitochondriach.
 • Proces wytwarzania energii ATP wymaga obecności koenzymu Q10 w wewnętrznej błonie mitochondrialnej.
 • Jedną z jego ról jest transport elektronów podczas metabolizmu kwasów tłuszczowych i glukozy.

Dlaczego SanoMit® Q10?

 • Dzięki płynnej formie oraz ultra małym cząsteczkom zawarty w preparacie koenzym Q10 jest natychmiast wchłaniany przez śluzówkę jamy ustnej, co decyduje o wyjątkowo wysokiej przyswajalności produktu.
 • Preparat wykazuje 4-krotnie wyższy stopień wchłaniania substancji czynnej w porównaniu z tradycyjnymi preparatami w formie kapsułek lub tabletek. O wysokiej zawartości koenzymu Q10 w preparacie świadczy jego intensywny żółtopomarańczowy kolor.
 • Dzięki najnowocześniejszym metodom produkcji oraz ścisłej kontroli jakości zawarty w SanoMit® Q10 koenzym Q10 firmy Kaneka wyróżnia się najwyższym stopniem czystości – 99,8%. Taka czystość zapewnia wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania preparatu.
 • SanoMit® Q10 jest produktem bezglutenowym, nie zawiera substancji konserwujących, białka mleka krowiego, laktozy, sztucznych aromatów oraz drożdży. Jest odpowiedni dla osób, które nie tolerują wyżej wymienionych substancji.

SanoMit® Q10 – jak stosować?

 • Regularnie, przyjmuj 12 kropli preparatu na dobę. Pamiętaj, aby rozdzielić je na kilka mniejszych porcji, na przykład przyjmuj 3 razy dziennie po 4 krople preparatu.
 • SanoMit® Q10 należy rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia. Może być przyjmowany niezależnie od posiłków.

SanoMit® Q10 – koenzym Q10 w kroplach

Preparat SanoMit® Q10 zawiera koenzym Q10 w postaci ubichinonu. 12 kropli preparatu odpowiada 30 mg koenzymu Q10.

Koenzym Q10 w naszym organizmie

Metabolizm każdej komórki wymaga ogromnych nakładów energii, która jest wytwarzana przez mitochondria, nasze „komórkowe elektrownie“. Prawidłowe funkcjonowanie mitochondriów zależy od dostatecznej ilości substancji odżywczych, z których najważniejszą jest koenzym Q10.

Jakość i czystość SanoMit® Q10

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie.
 • Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.

SanoMit Q10
Opakowania: 30, 100 ml
Zalecana dzienna porcja: 12 kropli (należy rozdzielić w ciągu dnia na kilka porcji)

Przeznaczenie produktu

Suplement diety

SanoMit® Q10 zawiera płynną formą koenzymu Q10 (ubichinonu) w formie ultramałych cząsteczek. Umożliwia wsparcie utrzymania prawidłowego poziomu koenzymu w komórkach, wspomagając wiele ważnych funkcji organizmu.

WAŻNE! Preparat SanoMit® Q10 zawiera alkohol etylowy.

Zawartość opakowania:

 • 30 ml (ok. 600 kropli) – ok. 50 dziennych porcji / prawie 2 miesiące przyjmowania
 • 100 ml (ok. 2000 kropli) – ok. 167 dziennych porcji / 5 i pół miesiąca przyjmowania

Koszt zalecanej porcji dziennej dla 100 ml wyniesie: 3,53 zł

Skład i sposób użycia

Składniki: woda, alkohol etylowy, stabilizator: gliceryna, ubichinon (koenzym Q10), stabilizator: lecytyna sojowa, regulator kwasowości: cytrynian sodu.

Zalecana porcja dzienna: Zalecane dzienne spożycie (12 kropli) należy rozdzielić w ciągu dnia na kilka porcji. SanoMit® Q10 należy rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia. Może być przyjmowany niezależnie od posiłków.

Skład zalecanej dziennej porcji:

Składniki12 kropli
Koenzym Q10 (Ubichinon)30 mg

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
Preparat należy chronić przed światłem, przechowywać w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Oznaczenie dla diabetyków:
Preparat jest odpowiedni dla diabetyków.

Marka

Dr Enzmann

Producent

Mitopharma

Podstawowy składnik

koenzym Q10

Typ produktu

Suplement

Forma

Płyn

Pojemność

30ml

Cechy dodatkowe

Bez białka mleka, Bez drożdży, Bez glutenu, Bez konserwantów, Bez laktozy, Bez sztucznych aromatów

Dla kogo

Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla seniora, Dla wegan, Dla wegetarian

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SanoMit® Q10 MSE dr Enzmann 30ml”