Witamina K2 MK-7 MSE dr Enzmann

Marka: Dr Enzmann

180 

Witamina K2 MK-7 MSE to preparat, który zawiera doskonale przyswajalną substancję aktywną pochodzenia biologicznego w odpowiednio wysokiej porcji (200 µg w jednej kapsułce) i wspomaga metabolizm wapnia w organizmie.

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

 • Znak "check" Szybka wysyłka
 • Znak "check" Sprawdzone Produkty
 • Znak "check" 14 Dni na Zwrot
Gwarantujemy Bezpieczną Płatność
 • Stripe
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: mse-k2mk7 Kategoria:

Witamina K2 Mk-7 dr Enzmann dla zdrowych kości

Witamina K2 MK-7 MSE to preparat, który zawiera doskonale przyswajalną substancję aktywną pochodzenia biologicznego w odpowiednio wysokiej porcji (200 µg w jednej kapsułce) i wspomaga metabolizm wapnia w organizmie.

Biologicznie stabilna oraz aktywna forma witaminy K2

Zawarta w preparacie wysoce stabilna forma witaminy K – menachinon 7 (MK- 7), w przeciwieństwie do innych form witaminy K, wykazuje zdolność akumulacji we krwi.

Najwyższy stopień jakości i czystości monopreparatu K2 MK7

Witamina K2 MK-7 MSE ma postać monopreparatu, zawierającego jedną substancję czynną o najwyższej jakości oraz czystości, gwarantowanej przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna, która jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech.

Kiedy warto stosować witaminę K2 MK-7?

 • Jeżeli Twoja dieta jest uboga w zielone warzywa liściaste oraz warzywa kapustne czyli naturalne źródła witaminy K
 • Jeżeli ze względu na zaburzenia trawienia pragniesz zadbać o dostateczną ilość witaminy K w komórkach i zapobiec jej niedoborom
 • Jeżeli chcesz zadbać o prawidłowe krzepnięcie krwi
 • Jeżeli dążysz do utrzymania zdrowych kości i zębów
 • Jeżeli chcesz wspomóc prawidłowy wzrost kości swojego dziecka

Dlaczego Witamina K2 MK7 MSE?

Preparat Witamina K2 MK-7 zawiera 200 µg menachinonu 7 (MK-7). Witamina K w zależności od formy różni się od siebie zarówno pod względem wchłaniania jak i działania biologicznego. Zastosowana w preparacie Witamina K2 MK- 7 ® MSE, w przeciwieństwie do innych form witaminy K, wykazuje zdolność akumulacji we krwi.

Unikalna postać zawartych w preparacie cząsteczek menachinonu 7 sprawia, że pozostają one termodynamicznie stabilne i zachowują pełnię właściwości nawet w przypadku kilkuletniego przechowywania produktu.

Zawarta w preparacie Witamina K2 MK-7 MSE substancja czynna jest pozyskiwana w naturalnym procesie fermentacji bakteryjnej, w którym uczestniczą bakterie identyczne z bakteriami naszej flory jelitowej, co zapewnia doskonałą przyswajalność preparatu przez komórki jelit oraz wysoki stopień tolerancji.

Forma monopreparatu umożliwia celowe i precyzyjne wyrównanie poziomu jednej substancji czynnej w komórkach, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jego stosowania. Witamina K2 MK7 to produkt bezglutenowy. Preparat nie zawiera soi, drożdży, laktozy, białka mleka krowiego, sztucznych aromatów, barwników, żelatyny, substancji konserwujących.

Witamina K2 MK-7 MSE – jak stosować?

Ponieważ witamina K należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, przyjmuj ją w trakcie posiłków zawierających tłuszcze. Przyjmuj 1 kapsułkę raz dziennie podczas posiłku. Pamiętaj, aby popić kapsułkę wystarczającą ilością wody.

UWAGA!: Witaminy K2 nie należy przyjmować przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych lub przeciwpłytkowych.

Rola witaminy K2 MK7 w naszym organizmie

Witamina K2 (podobnie jak koenzym Q10), pełni w mitochondriach rolę przenośnika elektronów, aktywuje syntezę niezbędnej nam do życia energii ATP oraz przeciwdziała zaburzeniom funkcjonowania mitochondriów. Witamina K2 umożliwia przyłączenie wapnia do specjalnej substancji budującej tkankę kostną, dbając w ten sposób o zdrowe, mocne kości. Witamina K2 współodpowiada za prawidłowy przebieg procesów krzepnięcia krwi.

Jakość i czystość Witaminy K2 MK-7

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki, dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie.
 • Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.

Przeznaczenie produktu

Witamina K w formie K2-MK7 zapewnia właściwą dystrybucję wapnia do kości i wspomaga zachować ich prawidłową gęstość.

 • Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.
 • Wspiera utrzymanie zdrowych kości.
 • Preparat polecany dla osób z obniżonym poziomem witaminy K oraz w profilaktyce osteoporozy i chorób układu sercowo-naczyniowego.

Zawartość opakowania: 90 kapsułek – 29,7 g, 1 kapsułka – 330 mg

Skład i sposób użycia

Składniki: menachinon 7 (witamina K2), substancja wypełniająca: maltodekstryna, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych oraz dwutlenek krzemu.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka *RWS
Witamina K2 – menachinon 7 200 µg 267%

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. Najlepiej spożyć podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Ważne: Witaminy K2 MK-7 MSE nie przyjmować przy jednoczesnym stosowaniu substancji hamujących krzepnięcie krwi (np.: kumaryny, syntetyczne derywaty kumaryny).

Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Dla kogo

Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla seniora, Dla wegan, Dla wegetarian

Typ produktu

Suplement

Marka

Dr Enzmann

Producent

Mitopharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Witamina K2 MK-7 MSE dr Enzmann”