Promocja!

QuinoMit Q10® Fluid MSE dr Enzmann 50ml

Marka: Dr Enzmann

490 

QuinoMit Q10® fluid 50ml o wyjątkowo dobrze przyswajalny koenzym Q10 w jego najbardziej aktywnej biologicznie postaci – UBICHINOLU. Dzięki formie fluidu oraz ultramałym cząsteczkom koenzymu Q10 QuinoMit Q10® fluid jest ośmiokrotnie lepiej przyswajalny niż tradycyjne tabletki. Innowacyjna formuła QuinoMit Q10® pozwala na przyswojenie koenzymu Q10 bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej i jego natychmiastowe wykorzystanie w komórkach

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

 • Znak "check" Szybka wysyłka
 • Znak "check" Sprawdzone Produkty
 • Znak "check" 14 Dni na Zwrot
Gwarantujemy Bezpieczną Płatność
 • Stripe
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: mse-quinomit-fluid-50 Kategoria:

Aktywna postać koenzymu i zaawansowana płynna forma

QuinoMit Q10® fluid to wyjątkowo dobrze przyswajalny koenzym Q10 w jego najbardziej aktywnej biologicznie postaci – UBICHINOLU. Dzięki formie fluidu oraz ultramałym cząsteczkom koenzymu Q10 QuinoMit Q10® fluid jest ośmiokrotnie lepiej przyswajalny niż tradycyjne tabletki. Innowacyjna formuła QuinoMit Q10® pozwala na przyswojenie koenzymu Q10 bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej i jego natychmiastowe wykorzystanie w komórkach

Najwyższa czystość QuinoMit Q10® fluid MSE

Zawarty w preparacie koenzym Q10 został oczyszczony przy pomocy chromatografii cieczowej, co gwarantuje najwyższy stopień czystości (99,8%), który zapewnia wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania.

Koenzym Q10 najwyższej jakości

Formuła preparatu powstała w oparciu o 50 lat badań oraz doświadczeń praktycznych dr Enzmanna, co gwarantuje najwyższą jakość składników produktu oraz jego wyjątkową skuteczność. Quinomit Q10® fluid zawiera naturalny, czysty koenzym Q10 firmy Kaneka, najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 z Japonii, analogiczny z ubichinolem produkowanym przez organizm człowieka.

Dlaczego QuinoMit Q10® Fluid MSE?

 • QuinoMit Q10® fluid wyróżnia się najwyższą biodostępnością koenzymu Q10 w postaci Ubichinolu.
 • Specjalny skład produktu uzupełniony o niacynę (witaminę B3) zapewnia bardzo dobrą produkcję energii w organizmie.
 • W porównaniu z ubichinonem – utlenioną formą koenzymu Q10, Ubichinol – to aktywna postać koenzymu Q10, o 8–krotnie wyższej przyswajalności, co potwierdzają liczne badania naukowe.
 • Dodatkowo forma ultramałych cząsteczek jest gwarancją niezwykle szybkiego i bezpośredniego dotarcia do mitochondriów komórek.

Quinomit Q10 Fluid 50 ml – jak stosować?

 • Poręczne opakowanie oraz brak konieczności popijania sprawia, że możesz przyjmować preparat, kiedy tylko chcesz.
 • Płynna postać preparatu ułatwia aplikowanie preparatu osobom mającym problem z przełykaniem.
 • Dla osiągnięcia pełni korzyści ze stosowania produktu, przyjmuj go regularnie raz dziennie.

Przeznaczenie produktu

Suplement diety QuinoMit Q10® fluid zawiera aktywną formę koenzymu Q10 – ubichinol, w formie ultramałych cząsteczek. Umożliwia wsparcie utrzymania prawidłowego poziomu koenzymu w komórkach, wspomagając wiele ważnych funkcji organizmu.

Pojemność opakowania: 50 ml (ilość kropli w opakowaniu: 462), 50 ml – około 92 dziennych porcji / 3 miesiące stosowania.

Skład i sposób użycia

Składniki: substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, ubichinol (koenzym Q10), woda, emulgator: lecytyna sojowa, amid kwasu nikotynowego (niacyna).

Zalecana porcja dzienna: Jeden raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10® fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 5 pełnych naciśnięć pompki *RWS
Koenzym Q10 (Ubichinol) 32,5 mg
Niacynamid 6,5 mg 41%

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania: Preparat należy chronić przed światłem, przechowywać w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze pokojowej, w przedziale 15oC – 20oC.

Ważna wskazówka: Biorąc pod uwagę, że w okresie letnim temperatura w pomieszczeniach może znacząco wzrosnąć (powyżej 20 stopni Celsjusza) – co równocześnie może doprowadzić do problemów z działaniem mechanizmu pompki – zaleca się dla produktu Quinomit Q10® fluid w tym czasie następujące zasady postępowania:
*bezpośrednio po otrzymaniu produktu i przed pierwszym zastosowaniem należy przechowywać preparat Quinomit Q10® fluid (przynajmniej przez 12 godzin, czy też do czasu pierwszego użycia) w temperaturze w przedziale 4oC – 10oC. Następnie należy zapewnić na około 3 godziny przed użyciem preparatu Quinomit Q10® fluid temperaturę pokojową i kolejno stosować w poniżej opisany sposób:
*przed pierwszym zastosowaniem, nacisnąć kilkakrotnie pompkę, do uzyskania pierwszej kropli. Następnie przechylić butelkę. Ponownie nacisnąć pompkę do oporu do uzyskania kropli preparatu. Między kolejnymi naciśnięciami pompki robić krótkie przerwy. Stosować stale po otwarciu butelki, aż do całkowitego zużycia.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Marka

Dr Enzmann

Producent

Mitopharma

Podstawowy składnik

koenzym Q10

Typ produktu

Kosmetyk

Pojemność

50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “QuinoMit Q10® Fluid MSE dr Enzmann 50ml”