Miedź MSE dr Enzmann 120 kaps.

Marka: Dr Enzmann

185 

Preparat zawiera wyłącznie jedną, niezbędną organizmowi substancję, co pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu miedzi w komórkach.

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

  • Znak "check" Szybka wysyłka
  • Znak "check" Sprawdzone Produkty
  • Znak "check" 14 Dni na Zwrot
Gwarantujemy Bezpieczną Płatność
  • Stripe
  • Karta Visa
  • MasterCard
  • PayPal
SKU: mse-cu-2mg Kategoria:

Wysoka biodostępność w idealnej porcji

1 kapsułka preparatu Miedź MSE zawiera 2mg łatwo przyswajalnego diglicynianu miedzi.

Monopreparat Miedź MSE

Preparat zawiera wyłącznie jedną, niezbędną organizmowi substancję, co pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu miedzi w komórkach.

Gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa

Produkty oferowane przez firmę Mito-Pharma produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły preparatów opierają się o 50 lat badań i praktycznych doświadczeń niemieckiego Laboratorium MSE dr Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości oraz jakości preparatów a także niezmienność ich składu.

Dlaczego Miedź MSE?

Forma monopreparatu umożliwia utrzymanie prawidłowego poziomu miedzi w komórkach.

Odpowiednio dobrana forma substancji czynnej zapewnia optymalny poziom wchłaniania oraz wysoką biodostępność.

Miedź MSE zawiera diglicynian miedzi w odpowiednio wysokiej porcji (2mg), która odpowiada 200% referencyjnej wartości spożycia.

Miedź MSE to preparat o najwyższej jakości, czystości i biodostępności. Zażywany zgodnie z zaleceniami jest dobrze tolerowany. To produkt bezglutenowy, nie zawierający białka mleka, laktozy, soi, żelatyny, drożdży jak również aromatów, barwników i substancji konserwujących.

Miedź MSE – jak stosować?

  • WAŻNE! Unikaj jednoczesnego przyjmowania preparatów z cynkiem i miedzi, ponieważ utrudnia to ich optymalne wchłanianie. Przykładowo po cynk możesz sięgać rano, a po miedź – w południe lub wieczorem.
  • Regularnie przyjmuj jedną kapsułkę preparatu dziennie.
  • Pamiętaj, aby popić kapsułkę wystarczającą ilością wody.

Jakość i czystość preparatu Miedź MSE

Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki, dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.

Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie. Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.

Przeznaczenie produktu

Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanek łącznych, w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów i skóry. Pomaga również w prawidłowym transporcie żelaza w organizmie, we właściwym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Składniki: maltodekstryna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, diglicynian miedzi (miedź), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka

Skład zalecanej dziennej porcji:

Składniki 1 kapsułka *RWS
Miedź 2 mg 200%

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, między posiłkami, popijając odpowiednią ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących, ani dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Waga 0,0238 g
Dla kogo

Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla seniora

Marka

Dr Enzmann

Typ produktu

Suplement

Producent

Mitopharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Miedź MSE dr Enzmann 120 kaps.”